Aleksandra Chmielewska

Jestem mamą i uwielbiam spędzać czas z córką i synem. Patrzenie jak „mały człowiek” się rozwija zainspirowało mnie do założeniu Kids’ Academy. Firmy, w której wspólnie wraz z najbliższymi mi osobami będę mogła przekazywać swoją wiedzę i umiejętności. Celem moich działań jest zachęcenie najmłodszych do aktywnego spędzania czasu oraz pokazania, w jaki sposób można zdobywać wiedzę po przez zabawę.

Trochę więcej o mnie 😉

Jestem absolwentka Akademii Wychowani Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Przez 7 lat studiów ukończyłam zarówno kierunek Wychowania Fizycznego jak i Turystyki i Rekreacji, zdobywając dodatkowe uprawnienia instruktora pływania, narciarstwa zjazdowego, gimnastyki korekcyjno-kompnsacyjnej, trenera personalnego, trenera lekkoatletyki oraz menagera sportu. Byłam reprezentantką kadry narodowej w pięcioboju nowoczesnym. Przez 16 lat treningu, niejednokrotni zdobywałam medale Mistrzostw Polski, Europy, a nawet Świata. Treningi i naukę łączyłam od wczesnych lat szkolnych. Sport był od zawsze moją pasją, którą dzieliłam z miłością do zwierząt, w szczególności koni.
Prace z dziećmi daje mi dużo satysfakcji oraz motywacji. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam w trakcie prowadzenia zajęci korekcyjnych dla najmłodszych oraz na obozach sportowych gdzie pracowałam, jako trener i opiekun.

W takcie innowacyjnych zajęć w Kids’ Academy zadbam o rozwój psychomotoryczny dziecka, pomogę w nabraniu pewności siebie oraz odwagi w działaniu. Najważniejsze żeby wraz z ćwiczeniami dzieciom towarzyszył dobry humor, zadowolenie z własnych postępów oraz poszanowanie innych współćwiczących.